Informujemy, że czas obsługi i realizacji zamówień w sklepie Litex Garden nie uległ wydłużeniu.
Jesteśmy dostępni telefonicznie oraz poprzez e-mail.
Skorzystaj z promocji w Litex Garden!
Złap okazję!
Skorzystaj z kodu promocyjnego -15% – wybierz parasol na lata!
LGZS20

* Kod Rabatowy -15% obejmuje tylko parasole ogrodowe z oferty standardowej. Rabat nie łączy się z innymi promocjami. Kod ważny jest do 13.07.2020 r.

Parasole z boczną nogą, na wysięgniku od Litex Garden

Parasol na wysięgniku

Parasol na wysięgniku to optymalne rozwiązanie pod kątem zagospodarowania elementów wyposażenia ogrodowego. Parasol z boczną nogą stwarza dogodne warunki do rozkładania pod nimi mebli. Ciesz się oszczędnością miejsca i wspaniałym relaksem w cieniu wybierając parasol na wysięgniku.

Dostępne parasole z boczną nogą w naszej ofercie to:
Ibiza
Ibiza Quattro
Rio
Malta

Dlaczego warto wybrać parasol z boczną nogą?

Parasole na wysięgniku lub jak często są one nazywane, parasole z nogą boczną, są zalecane i idealne dla osób, które wymagają przestrzeni pod czaszą. Parasol z boczną nogą maksymalizuje zarówno powierzchnię użytkową, jak i komfort użytkowania. Parasol na wsporniku eliminuje środkowy drążek, tj. nogę centralną. Dzięki temu można pod nim ustawić krzesła, stoły i inne elementy wyposażenia ogrodowego. Wiszące parasole na bocznej nodze znajdą zastosowanie w wielu sytuacjach, np. osłonią dzieci bawiące się w piaskownicy czy osoby pływające w basenie.

Czy parasole na wysięgniku są praktyczne?

Wszystkie nasze parasole z boczną nogą zostały zaprojektowane z myślą o funkcjonalności i wytrzymałości, ale przede wszystkim o wyglądzie. Mechanizm składania i rozkładania czaszy pozwala na szybkie, łatwe otwieranie i zamykanie parasola. Parasole na wysięgniku można wygodnie złożyć, aby zaoszczędzić miejsce w ogrodzie lub na patio, a po sezonie umożliwić praktyczne przechowywanie. Połączenie przemyślanego projektu i wysokiej jakości materiałów oznacza, że Twój parasol z Litex Garden przetrwa wiele lat.
Jeśli masz pytania dotyczące parasoli na wysięgniku, skontaktuj się z nami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl