Informujemy, że w dniach 10 - 11 czerwca nasze biuro obsługi klienta jest dostępne w ograniczonym zakresie.
Prosimy o kontakt poprzez wiadomości e-mail.
Do końca promocji pozostało:
05
Dni
14
Godzin/y
43
Minut/y
12
Sekund/y
Opcje przeglądania
Parasol ogrodowy Vesuvio 5,5m
Parasol ogrodowy Rodos 4m
Parasol ogrodowy Rodos 3,5m
Parasol ogrodowy Barbados 3m
Parasol ogrodowy Barbados 4m
Parasol ogrodowy Rio 3m
Parasol ogrodowy Ibiza Quattro 3,5m
Parasol ogrodowy Ibiza 3,5m
Parasol ogrodowy Ibiza 4,2m
Podstawy do parasoli ogrodowych od Litex Garden

Podstawy do parasoli ogrodowych Litex Garden

Odpowiednie zabezpieczenie parasola jest konieczne, zwłaszcza przy korzystaniu z tak solidnych parasoli, jak te z oferty Litex Garden. Pogoda bywa nieprzewidywalna, dlatego dobór odpowiedniego parasola i dedykowanej podstawy jest niezwykle ważny. Niezależnie od tego, czy chodzi o osłonę przed deszczem, czy też stworzenie zacienionego obszaru, w którym będziemy się relaksować, wybór wysokiej jakości parasola ogrodowego i podstawy dociążającej zapewni spokój i bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Czym różnią się parasole i podstawy do nich?

Parasole ogrodowe są doskonałym dodatkiem do zestawu mebli ogrodowych, a oferta Litex Garden obejmuje wiele modeli i stylów wykończeń, dzięki czemu idealnie dopasują się do wyglądu Twojego ogrodu. Parasole występują w dwóch różnych konfiguracjach; wolnostojące z centralną nogą, czyli te, które przechodzą przez stół oraz parasole na wysięgniku, z nogą boczną. Parasole z centralną nogą nie wymagają tak ciężkiej podstawy, jak te z boczną nogą. Natomiast parasole na wysięgniku wymagają cięższej podstawy, aby zrównoważyć rozłożoną czaszę.

Jaką podstawę do parasola ogrodowego wybrać?

Nie możesz zdecydować, która podstawa będzie odpowiednia do Twojego parasola z Litex Garden? Zadzwoń do naszego przyjaznego biura obsługi klienta, w którym specjaliści pomogą Ci wybrać idealny zestaw zabezpieczający parasol ogrodowy. Pamiętaj o tym, że podstawy do parasoli ogrodowych Litex Garden mają zapewnić odpowiednie dociążenie i zabezpieczenie parasola. Dlatego ważne jest dobranie wagi i kształtu podstawy do posiadanego modelu parasola, tak, aby konstrukcja była stabilna. Dlatego też podstawy do parasoli wysyłamy należycie zabezpieczone na małych paletach. Do przenoszenia większości podstaw wymagane będą dwie osoby.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl