Informujemy, że w dniach 10 - 11 czerwca nasze biuro obsługi klienta jest dostępne w ograniczonym zakresie.
Prosimy o kontakt poprzez wiadomości e-mail.
Do końca promocji pozostało:
05
Dni
14
Godzin/y
43
Minut/y
12
Sekund/y
Metody dostawy

Wysoka jakość parasoli Litex Garden znajduje przełożenie na ich wagę. Mając na uwadze zapewnienie bezpieczeństwa produktów podczas transportu oraz możliwie szybkiej dostawy, wybraliśmy kilka firm kurierskich, które sprawnie realizują wysyłkę.

Dostawa do domu

Wysyłka rzeczy drobnych

 

Produkty mniejsze, których waga łączna nie przekracza 30 kg, wysyłamy tradycyjnymi firmami kurierskimi. Do tego rodzaju produktów należą m.in. poszycia parasoli, akcesoria do parasoli oraz inne akcesoria ogrodowe. Dzięki tej formie wysyłki takie rzeczy jak korbka do parasola dotrą do klienta szybciej.

 
Kurier wielkogabarytowy

Dostawa rzeczy wielkogabarytowych

 

Parasole ogrodowe i meble zewnętrzne wysyłane są profesjonalnymi firmami przewozowymi, specjalizującymi się w spedycji przesyłek wielkogabarytowych. Parasole ogrodowe Litex Garden nie należą do najmniejszych, wolimy zatem oddać je w dobre ręcę. Dzięki temu mamy pewność, że trafią do klienta w nienaruszonym stanie.

 
Wysyłka parasoli ogrodowych

Informacje szczegółowe

 

Parasole ogrodowe nie są wysyłane klientom za pobraniem. Wszystkie parasole pakowane są w kartony o wymiarach od 2,70m do 3,20m. Podstawy do parasoli pakowane są osobno na palecie, której wymiar uzależniony jest od rozmiaru podstawy parasola.

Termin wysyłki parasoli uzależniony jest od rodzaju wybranego poszycia. Poszycia poliestrowe posiadają termin wysyłki, który wynosi maksymalnie 10 dni roboczych, natomiast poszycia wykonane z dralonu mają czas wysyłki maksymalnie 21 dni roboczych.

 

Przy dostawie produktów do klientów korzystamy z usług profesjonalnych firm kurierskich.

Logo firmy kurierskiej GLS
Logo firmy przewozowej GEFCO
Logo firmy przewozowej Kuehne Nagel
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl